додому Новини В Марійському духовному центрі “Зарваниця” відбулась уже традиційна проща матерів загиблих бійців

В Марійському духовному центрі “Зарваниця” відбулась уже традиційна проща матерів загиблих бійців

526

Помолитися за спокій душ полеглих воїнів в російсько-українській війні. Напередодні Дня Матері в Марійському духовному центрі “Зарваниця” відбулась уже традиційна проща матерів загиблих бійців. Рідні полеглих Героїв взяли учать у Божественній Літургії, освяченні води та панахиді, яку очолив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

Помолитися за спокій душ загиблих бійців прийшли понад сотню прочан. Серед них і мати захисника Сергія Колодія – Любов. Герою назавжди залишилось 24 роки.

“Не перший раз, а вже енну кількість раз я є в Зарваниці, в цьому святому місці. Я тут молюся за душу мого синочка Сергійка. Я знаю, що він разом з багатьма нашими хлопцями і дівчатами, батьками, дивиться на нас і моляться за нас, щоб ми теж свою мужність взяли в кулак і доказали, що Україна є”, – розповідає матір загиблого бійця. 

Вже вдруге участь у прощі матерів загиблих захисників бере Віра Штоник. Син жінки Ігор з перших днів Великої війни пішов добровольцем до лав тероборони, у складі якої і вирушив на фронт. Воював на Донецькому напрямку. Свій останній бій Ігор Штоник прийняв 12 вересня 2022 року. Воїну було лише 23 роки.

“Дякую тим, хто організовують так прощі. Що не забувають таких батьків. Бо в нас вже надії дуже мало на щось. Коли ти втрачаєш таку близьку людину, то здається, що тобі вже руки опускаються”, – зазначає Віра Штоник.