додому Головні В київському “Українському домі” представили Тернопільщину

В київському “Українському домі” представили Тернопільщину

641

Тернопільщину презентували у столиці.  В «Українському домі» представили захід  «Благословенне Тернопілля» і пройшов він за підтримки Тернопільської обласної ради, обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради та регіонального представництва ICC Ukraine. 

– Я сподіваюся, що саме завдяки таким заходам ми сформуємо добрий приклад популяризації нашого краю І я хотів би сказати, перефразовуючи слова Кеннеді – не питай, що зробило для тебе Тернопільщина, а спитай себе, що ти зробив для Тернопілля, – говорить голова  Тернопільської ОДА Степан Барна.

Готувалися організатори до проведення такого масштабного дійства недовго та залучили представників різних сфер діяльності нашої області. Тут був огляд експозицій етно-культурних, духовних та туристичних особливостей Тернопільщини, виставки art-буків та картин кращих митців краю, презентації навчальних закладів, книговидавців, виробників харчової продукції тощо і це ще не усесь список того, що представили тернополяни у столиці нашої країни.

Загалом захід “Благословенне Тернопілля” спрямований на популяризацію Тернопільщини на всеукраїнському рівні. Його відвідали не лише запрошені гості, а це представники різних посольств світу, депутати, підприємці із Києва та Тернополя, також були і звичайні відвідувачі, яких зацікавив Тернопільський край.