Головна Головні Усіх, хто хоче потрапити з Криму на материкову Україну, в Мелітополі ретельно...

Усіх, хто хоче потрапити з Криму на материкову Україну, в Мелітополі ретельно перевіряють

342

Нині Мелітополь Запорізької області перетворився на прикордонну зону. Усіх, хто хоче потрапити з Криму на материкову Україну, ретельно перевіряють. Прикордонники виявляють чимало порушень. Про це перебуваючи в Тернополі, розповіла директор Мелітопольської телекомпанії "МТВ Плюс" Марина Самбур.

У Мелітополі Запорізької області діє прикордонна зона, там ретельно перевіряють усі поїзди з Криму,  а також паспорти людей, які хочуть потрапити на територію материкової України. Порушень виявляють чимало, каже директор Мелітопольської телекомпанії "МТВ Плюс" Марина Самбур.

– Дуже багато виявили фінансів, які везлися екстремістами, наркотики, які вивозили з Криму, навіть була така ситуація, коли з Джанкоя подзвонили, що на поїзд сіли 100 чоловік, одітих в спортивні костюми, спортивної зовнішності. В нас в цей же час зібралося 200 наших патріотів, які стали вздовж поїзда на вокзалі, допомогаючи прикордонникам розібратися в ситуації. Як виявилося, це були працівники, які їхали на роботу. Всі вже розслабились, але мені дуже сподобався той патріотичний дух, хлопці буквально по дзвінку зібралися і вирішили допомогти прикордонникам, – розповідає директор телекомпанії "МТВ Плюс" /Мелітополь/ Марина Самбур.

Сутичок між сепаратистами та людьми, що виступають за єдину Україну, в Мелітополі не було. Аби їх уникнути, мітинги розводять, в один день відбуваються акції з проросійськими, в інший – з проукраїнськими настроями та гаслами. Більшість людей, каже Марина Самбур, виступають саме за єдину, неподільну Україну, проте є й ті, що мають іншу позицію.

– Проплачені. Можливо і від цього хаосу в країні щось спливає. Якщо ці люди добре проплачені, то зрозуміло. Є безпринципні люди, яким всеодно. Є напевно ті люди, яких зомбують, які вважають, що в Росії добре. Я хочу от сказати тим людям, подивіться невже всі росіяни так добре живуть, що вони взялися за Україну, невже їм немає чим іншим зайнятися? – аже Марина Самбур.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here