додому Головні Унікальну виставку матеріалів із фондових збірок та приватних колекцій борщівської вишивки відкрили...

Унікальну виставку матеріалів із фондових збірок та приватних колекцій борщівської вишивки відкрили у Тернополі

312
“Борщівська народна вишивка: зв’язок поколінь”. Унікальну виставку матеріалів із фондових збірок та приватних колекцій борщівської вишивки відкрили у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. А для усіх охочих у холі музею організували майстер-класи з різних технік вишивки народної сорочки. Усе для того, аби зберегти та популяризувати нематеріальну культурну спадщину нашого краю. Більше знає наша Юлія Пацкаль.

Зберегти традиції та популяризувати українське за її кордонами. З такою метою у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція “Борщівська народна вишивка: зв’язок поколінь”. З роками вона не втрачає своєї популярності. Вона занесена до нематеріальної культурної спадщини України. Народні майстрині, шануючи традиції, продовжують вишивати автентичні вбрання та осучаснювати їх новими узорами.

Сьогодні постало питання, аби занести борщівську сорочку ще й до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Кажуть, такі заходи – один із кроків до великої мети.

Більше – дивіться у сюжеті.