Головна ctrichka Україна. Перезавантаження. Ефір 14.05. ПАТРІОТИЗМ. Поставити запитання

Україна. Перезавантаження. Ефір 14.05. ПАТРІОТИЗМ. Поставити запитання

1402916759_2mБагато років поспіль українцям у різний спосіб говорять, що серед факторів, які розділяють націю – різна історія та різні герої. Західна Україна – це бандерівці, а Східна Україна – це антифашисти. У нас різні герої, різні антигерої і ми ніколи не порозуміємось.

Де тут правда, а де штучно створені стереотипи? Кого українці сьогодні називають героями.? Що сьогодні означає бути патріотом України? Чи героїзм та патріотизм роз’єднує націю?

Чи може мати наша держава єдиних героїв, якими будуть пишатись та яких будуть намагатись наслідувати мешканці різних регіонів України? «Україна. Перезавантаження». Четвер, 14 травня. 20.00.

Свої питання до гостей студії, думки, які виникають впродовж ефіру, залишайте у коментарях. Вони прозвучать у прямому ефірі програми.

 

Sorry, there are no polls available at the moment.

 

4 КОМЕНТАРІ

 1. Як гості вважають саме патріотизм допоможе Україні перемогти у війні з Росією, бо з останніх подій виходить, що влада не дуже спішить робити все заради перемоги?

 2. До питання політиків у нашій країні, шо ви говорили раніше

  На мітингу горлають щось вожді,
  в народ пускають свої жала.
  Система в них давно іржава,
  а в роті зуби золоті.
  В мені знаходиться держава,
  в брехливому облудстві й сум’ятті,
  в кислотному радянському смітті,
  в якій працюють каторжани.

 3. Сучасний патріт то не є шароварник ні в якому разі. А який він має бути, як от в школі скажіть. Портрет патріота із трьох речень)))

 4. Читали в інтернеті за Лізу Шапошнік з майдану. Колись вона для всіх була авторитетом, зараз же її за той хостел поливають брудом, шо вона нічого не робить, нечесна Може хтось знайомий із нею, як насправді? Ліза досі наш герой чи вже ні?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here