додому Головні “Українська команда” знову вирушає на фронт з допомогою

“Українська команда” знову вирушає на фронт з допомогою

503
“Українська команда” знову вирушає на фронт з допомогою. У рамках проєкту “Військова пошта” волонтери доставлять вантажі для захисників з Тернопільщини. Посилки передають для бійців як їхні рідні, так і небайдужі тернополяни. Волонтери кажуть, цього разу повезуть найцінніше – листівки зі словами підтримки та малюнки від дітей. 

З гуманітарними вантажами об’їхали всю лінію фронту і знову вирушають в дорогу з допомогою. “Українська команда” вкотре доставить посилки від рідних для бійців з Тернопільщини у рамках проєкту “Військова пошта”. Окрім домашніх смаколиків та адресних посилок волонтери передають і те, що просять самі військові. Це, як і речі першої необхідності, так і різноманітне обладнання та інструменти.

“Це є засоби для будівництва фортифікаційних споруд, утеплююча плівка, продукти харчування, плівка така звичайна, мастило до генераторів. І в принципі все, що необхідно сьогодні нашим військовослужбовцям в побуті для повсякденного перебування на позиціях”, – розповів Микола Люшняк, лідер “Української команди” на Тернопіллі та народний депутат України.

Цього разу посилки доставлять для 105-ї та 44-ї тернопільських бригад.

“Одна з бригад попросила для укріплення укріпрайонів чорну плівку. Тому, що зараз вибудовується нова лінія оборони. Ми закрили всі питання по даних запитах. Оскільки люди, на щастя, долучаються до зборів, зібрана була потрібна сума”, – зазначила Тетяна Комісарчук, координаторка волонтерського штабу.

Волонтери кажуть, що цього разу повезуть найцінніше – подарунки від дітей.

“Ми отримали від діток подарунки для наших хлопців. Це і малюночки, і слова подяки. І такий теплий посил від нас звідси, від найменшого покоління, яке на майбутнє буде будувати ту країну, яку вони зараз захищають”, – додала Тетяна Комісарчук.

Волонтери запевняють: посилки доставлятимуть і надалі, щоб бійці якнайшвидше повернулись додому з перемогою.

Приносити пакунки для захисників можна в пункти прийому, які працюють в 14-ти населених пунктах нашого краю. Це Тернопіль, Шумськ, Зборів, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.

Окрім того, через волонтерів на зворотному шляху воїни можуть передати зайві речі додому. Інформацію про наступні виїзди можна дізнатися за номером гарячої лінії волонтерського штабу (096) 657-67-04 з 10:00 до 17:00.