![завантаження](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/завантаження-1.png)
Нова студія, нове обладнання та нові можливості. Вже з наступного тижня телекомпанія “ТV-4” розпочинає роботу та мовлення із нового офісу. У зв’язку з переїздом на нові виробничі потужності 31 жовтня та 1 листопада трансляція телеканалу “ТV-4” буде проходити в тестовому режимі.
Тижневий випуск новин ми проведемо зі старої студії, а усі наступні – вже у новому приміщенні “Провінційних вістей”. Дякуємо, що дивитеся, долучаєтеся до обговорень та стаєте героями наших сюжетів. З вами щодня на інформаційному фронті. Перемога вже близько.