додому АТО У зоні АТО загинув військовослужбовець ЗСУ та окремої чоти «Карпатська січ» Мирослав...

У зоні АТО загинув військовослужбовець ЗСУ та окремої чоти «Карпатська січ» Мирослав Мисла

733

1Поблизу села Кримське на Луганщині загинув боєць 93-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України та її окремої чоти «Карпатська січ» Мирослав Мисла. 24-річний військовослужбовець на псевдо “Мисливець”, був одним зі зразкових бійців, бойовим командиром.

Брав участь у Революції Гідності. З початком формування Батальйону «Січ» вступив до його лав, та поїхав з першою ротацією на Схід, де виконував бойові завдання. На початку весни 2015 долучився до лав Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», далі – пройшов процес легалізації разом з частиною добровольчого підрозділу, і став військовослужбовцем ЗСУ у Окремій зведеній штурмовій роті «Карпатська Січ» в складі 93-ї бригади. Як один з ідеологів підрозділу, проводив ідеологічні лекції серед бійців «Карпатської Січі», серед вояків ЗСУ, серед партіотичної та націоналістичної молоді на мирній території.

Чоловік не був тернополянином, проте його в Тернополі добре знали, він планував жити у нашому місті. Проводив патріотичні вишколи для молоді. Вічна пам’ять герою.