![gryp](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2015/11/2014-11-10gpipiys.jpg)
У жінки, яку госпіталізували з автостанції у Чорткові, коронавірус не виявили. Про це повідомляють у ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України». Натомість у жінки підтвердили грип типу В.
Жінку, яка повернулась з-за кордону та їхала у Заліщики госпіталізували із автовокзалу Чорткова. У неї була висока температура. Мешканку області доставили в інфекційне відділення Чортківської лікарні.
В госпіталізованої взяли всі необхідні аналізи. Тест не підтвердив наявність в жінки інфекції COVID-19, або коронавірусу. У неї виявили грип типу В.
Раніше мер міста Чорткова Володимир Шматько в Facebook повідомив, що жінка нещодавно повернулася з Іспанії, де гостювала у своєї дочки.