![427897984_1562079477861693_6405809924460423130_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/427897984_1562079477861693_6405809924460423130_n-640x853.jpg)
14 лютого у виправній колонії для жінок в місті Збараж військовий одружився з коханою, яка відбуває покарання.
З цієї нагоди наречений, який воював на передовій, взяв відпустку.
“В державній установі “Збаразька виправна колонія (№63)” відбулась урочиста церемонія реєстрації шлюбу. Засуджена Г. із нареченим, проживала спільно задовго до позбавлення волі та має з ним спільних дітей. Обранець засудженої перебуває на службі в ЗСУ, але взявши відпустку, приїхав з фронту. А сьогодні, в День Святого Валентина, молодята наважилися на один із найважливіших кроків у житті, на знак щирої любові вирішили узаконити свої відносини та скріпити союз обручками і щирими поцілунками”, – поділились працівники закладу.