![434446533_729605702694404_8614534396672563333_n (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/434446533_729605702694404_8614534396672563333_n-1-640x288.jpg)
Трьох людей бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала до лікарні з тілесними ушкодженнями після ДТП у Вишнівці.
Аварія трапилася 26 березня. Водій автомобіля Hyundai Elantra, здійснюючи маневр обгону, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з VOLKSWAGEN Caddy.
На момент дорожньо-транспортної пригоди в обох автомобілях були пасажири. До лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості доправили двох потерпілих з Hyundai, серед яких дев’ятирічна дитина, та чоловіка з іншої автівки.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.