додому Головні У вихідні відбулася гра волочиського “Агробізнесу” проти футбольно-спортивного клубу “Маріуполь” – 1:1

426

Футбольні матчі у Першій лізі продовжуються. У вихідні відбулася гра волочиського “Агробізнесу” проти футбольно-спортивного клубу “Маріуполь”. Матч відбувся у рамках змагань “Чемпіонської” групи професійної футбольної ліги України у Волочиську на стадіоні “Юність”. Обидві команди нав’язували одна одній багато боротьби та обмінялися по одному забитому м’ячу. Подробиці футбольного поєдинку – читайте далі у сюжеті.

З перших хвилин господарі поля розпочали атакувати ворота суперників, але реалізувати свої моменти у забитий гол не вдавалося. На початку гри у команд не було гостроти в атаках, проте наприкінці першої половини поєдинку ініціативу в атаці взяли на себе гості, але також безрезультатно.

З рахунком 0:0 команди пішли на перерву. Відразу після виходу на поле, а саме на п’ятдесятій хвилині матчу, відкрили рахунок волочищани. Сергій Заєць у штрафному майданчику вдало перевів м’яч на свого одноклубника, а Максим Войтіховський головою відправив м’яч у ворота. Рахунок 1:0.

Після пропущеного голу, маріупольці почали більше проявляти активності в атаці, але наздогнати суперників таки не вдавалося. Матч йшов до завершення і здавалося, що переможець вже визначений. Проте на 93 хвилині матчу гравці “Маріуполя” все ж наздогнали суперників. Після подачі у штрафний майданчик головою відправив м’яч у сітку воріт капітан команди Артем Тєрєхов. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

“Було дуже багато помилок у простих епізодах і через це не вдавалося робити усе, що хотіли. Я ще раз повторюю, що хлопці дуже важко працюють, і ми чекаємо на цю першу перемогу”, – розповів Олег Краснопьоров, головний тренер ФСК “Маріуполь”.

Наразі після п’яти турів у чемпіонській групі волочищани перебувають на сьомій сходинці. У них 34 очки, а футбольний клуб “Маріуполь” – на 5 сходинці, маючи в активі 35 очок.

“Моментами вдавалася гра, особливо у першому таймі, але десь і вплинуло поле, тому, що, скажемо так, було не тієї якості, якої хотілося. М’яч дробив, скакав, але найобразливіше це те, що не дотерпіли. Ніби вже виграшна гра була, і моментів таких не було у нашу сторону, – поділився враженнями від гри Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”.

Своїми емоціями після забитого голу, поділився і нападник волочиської команди – Максим Войтіховський.

“Важко щось говорити. Все це потрібно оцінювати на холодну голову. Добре, що забив, для нападника обов’язково потрібно забивати, але дуже всі засмучені, що не дотерпіли”, – зазначив Максим Войтіховський.

Наступний матч волочищани зіграють проти команди із Сум “Вікторія”, попередня їхня офіційна зустріч у цьому сезоні закінчилася нічиєю 0:0. Цього разу гра запланована на двадцять восьме квітня, неділю.