додому Головні У вбивстві жінки-адвоката з Дубна Рівненської області підозрюється працівник прокуратури Тернопільщини

У вбивстві жінки-адвоката з Дубна Рівненської області підозрюється працівник прокуратури Тернопільщини

668

У вбивстві жінки-адвоката з Дубна Рівненської області підозрюється працівник прокуратури Тернопільської області. Про це повідомив заступник начальника управління НП у Рівненській області Сергій Волков. Статті із такими заголовками зарясніли в інтернет-просторі та на телебаченні. 

Працівника прокуратури Тернопільської області підозрюють у вбивстві мачухи і пораненням батька. За попередньою інформацією між родичами виникла суперечка через помешкання. Сварка закінчилася стріляниною. За оперативними даними, син випустив обойму в жінку батька, вона померла на місці. Батько отримав два поранення”, — зазначив заступник начальника управління НП у Рівненської області Сергій Волков.

Потерпілий-батько у 2014 році очолював УМВС в Рівненській області, а також подавав свою кандидатуру на пост глави Нацполіції, його загибла дружина працювала адвокатом. У той час у Тернопільській прокуратурі всі здивовані отриманою інформацією.

– Співробітники характеризують прокурора відділу лише з позитивного боку. Наразі триває слідство і всю інформацію можемо оприлюднювати тільки з дозволу слідчого чи правоохоронців з Рівненщини. А в свою чергу можемо сказати, що прокуратура області максимально сприятиме розкриттю даного злочину, – розповідає прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Гурецька.