![vlcsnap-2022-04-03-14h03m37s191](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-03-14h03m37s191-640x360.jpg)
У Тернополі жителі громади продовжують активну волонтерську діяльність. Допомогу надають як для внутрішньо переміщених осіб, так і для забезпечення необхідними речами військовослужбовців. Всього у нашому місті діє 15 волонтерських штабів.
У одному із них, який працює при Тернопільській міській раді, близько тисячі людей вже понад місяць постійно працюють чи не цілодобово, чергуючись між собою. Це водії, хтось помагає вантажити і розвантажувати продукти і речі, хтось сортує допомогу. Аби узагальнити всю інформацію про волонтерські штаби на території міста, на сайті Тернопільської міської ради розмістили адреси із контактами.