додому Головні У Тернополі запрацював новий спосіб оплати паркування через застосунок “е-Тернопіль”

У Тернополі запрацював новий спосіб оплати паркування через застосунок “е-Тернопіль”

498
У Тернополі запрацював новий спосіб оплати паркування. Тепер оплачувати послугу можна через застосунок “е-Тернопіль”. Сервіс покаже місце паркування та автоматично зарахує суму оплати, одна година – 12 гривень. Оплату за паркування контролюватиме муніципальна інспекція. Подробиці у Назарія Голуба.
Мар’яна Зварич, начальниця управління цифрової трансформації та комунікацій із ЗМІ ТМР, коментує: “Натискаючи на номер автомобіля, обираємо тип, який потрібно для оплати, і вибираю, скільки я буду оплачувати погодинно чи це 1, 2, 3, чи 8 годин або денний абонемент”.

Ось так проста схема оплати паркувальних місць діє у Тернополі. Тепер оплачувати місце на парковках можна через застосунок “е-Тернопіль”. Для цього потрібно авторизуватися та внести номерний знак авто. Через геолокацію сервіс покаже місце паркінгу, а згодом водій зможе обрати час необхідний для паркування. Вибравши час, додаток нараховує суму оплати, одна година – 12 гривень.

“За 15 хвилин паркування людині приходить сповіщення, що час завершується і “будь ласка, покиньте майданчик або продовжіть паркування”, тобто виїдьте із майданчика для паркування”.

Оплату за паркування контролюватиме муніципальна інспекція за допомогою спеціального планшета. Навівши камеру на номерний знак автомобіля за пару секунд, з’являється інформація чи оплачене місце та коли закінчується термін перебування авто на парковці.

Якщо водій вчасно не продовжив та не оплатив перебування авто на парковці, то на нього очікує штраф.

Розробили сервіс для того, аби тернополяни та гості міста почували себе комфортніше, розповідають у міській раді.

Окрім погодинної оплати, водії можуть придбати абонемент. Абонементи паркування є двох типів – денні та місячні. Ціна денного 120 гривень, діє він 24 години. Також водії можуть скористатися місячним абонементом, ціна якого 3 тисячі гривень за 30 днів.