додому духовність У Тернополі закликають долучитися до благодійної акції “Врятуй життя дитині”

У Тернополі закликають долучитися до благодійної акції “Врятуй життя дитині”

549

У Тернополі закликають долучитися до благодійної акції "Врятуй життя дитині". Її організатори збирають донорську кров для онкохворих пацієнтів гематологічного відділення міської дитячої лікарні. Організатори акції об’єднання "Жіноча Січ" кажуть, це стане подарунком онкохворим дітям на Миколая.

"Врятуй життя дитині" – так називається благодійна акція, яка стартувала у Тернополі 23 листопада. Організатори збирають кров для онкохворих дітей, які лікуються у гематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні. Їм бракує донорської крові, бо кожна дитина, що проходить курс хіміотерапії, постійно потребує переливання крові та компонентів крові. Донором може стати здорова людина віком від 18 до 45 років.

– Цей вік умовний, якщо людина здорова і відчуває себе здоровою, то вона може здати кров і до сімдесяти років, ну а від вісімнадцяти- бо повноліття. Ще людина має певні умови виконати – два дні до здачі крові не вживати алкоголю, не палити перед тим, не нервуватися сильно, чи приходити здавати кров в стані втоми. ВІдчувати в собі те, що людина здорова, – розповіла один з організаторів благодійної акції "Врятуй життя дитині" Христина Феркалюк.

Наразі кров здало вже чотирнадцять людей, а зголосилося близько сорока. Організатори акції закликають не бути байдужим та допомогти врятувати життя онкохворим дітям. Аби стати донором потрібно попередньо зареєструватися, зателефонувавши за номером: 097-63-21-391. Згодом кожен зможе дізнатися, якій саме дитині допомогла  його крові.

– Після того як людина здала кров, вона може прийти в гематологічне відділення, до старшої медсесри, розказати, що вона здавала кров, показати номер, і вона дізнається якій саме дитині пішла кров, – каже Христина Феркалюк.

Триватиме благодійна акція "Врятуй життя дитині" до 23 грудня.