![cfbd7a4c52182f3e48412516bcd5024196aaa56c](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/cfbd7a4c52182f3e48412516bcd5024196aaa56c-640x427.webp)
На вихідних у Тернополі сталися дві пожежі у квартирах. Це було на вулицях Малишка і Миру.
10 червня у суботу ввечері на вул. Малишка,12 горіла квартира на 1-му поверсі багатоповерхівки. Вогонь пошкодив вікно балкону.
11 червня на вул. Миру,11 виникла пожежа в квартирі на першому поверсі чотириповерхового багатоквартирного житлового будинку. Там згорів диван, облицювання стін в кімнаті. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС в Тернопільській області.