Головна благоустрій У Тернополі з’явиться ще одна тролейбусна лінія

У Тернополі з’явиться ще одна тролейбусна лінія

498

vlcsnap-2015-10-06-16h38m44s162У Тернополі відкриють нову тролейбусну лінію, яка сполучить вулиці Протасевича – Довженка – Лесі Українки. В зв’язку з цим в комунальному підприємстві “Тернопільелектротранс” планують змінити рух двох тролейбусів 3 і 5 маршрутів.

– Буде змінено два маршрути 5, де ми зв’яжемо вулицю Морозенка з 2 лікарнею, з онкодиспансером, там вже людям буде близько йти. Через вулицю Довженка на ринок і назад. І третій маршрут тролейбуса в такому разі ми будемо пропонувати змінити вулицю Морозенка з’єднати з педагогічним університетом. Дуже було багато звернень від студенства, – розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Нова тролейбусна лінія, яка з”єднає вулиці Протасевича – Довженка – Лесі Українки, з’явиться у Тернополі вже в жовтні, каже Андрій Мастюх.

– Є доручення міського голови, щоб ми до 15 числа завершили її. Прикладаємо максимально зусиль працюють люди в дуже навантаженому графіку, бо це є спеціалізована робота, таких фахових працівників на стороні знайти неможливо тому ми використовуємо наших працівників, – каже Андрій Мастюх.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here