![vlcsnap-2022-04-22-15h32m48s707](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-22-15h32m48s707-640x360.png)
У Тернополі зібрали 2 тисячі великодніх наборів для потребуючих. Таку добру справу напередодні свята зробили євангельські церкви Тернополя. Частину наборів, зокрема 400, волонтери спільно з працівниками міського соціального центру розвезли по домівках одиноких та нужденних тернополян. А іншу частину – розподілили по протестантських церквах Тернополя, аби той, хто потребує, міг отримати цю допомогу.