додому Головні У Тернополі визначили переможців всеукраїнського конкурсу “Золотий фліпчарт-2024”

У Тернополі визначили переможців всеукраїнського конкурсу “Золотий фліпчарт-2024”

391
У Тернополі визначили переможців всеукраїнського конкурсу “Золотий фліпчарт-2024”. Кращих обирали у таких номінаціях – “Волонтерська ініціатива року”, “Проєкт року”, “Молодіжна рада року”, “Молодіжний проєкт року”, “Громадська організація року” та “Благодійна організація року”. Загалом на конкурс надійшло більше 100 заявок з різних куточків України. Організаторами заходу стали представники громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

“Минулого року концепцію ми повністю змінили. Конкурс “Золотий фліпчарт” мав на меті зібрати історії боротьби громадського сектору в умовах війни. Це історії людей, які в тій чи іншій мірі пришвидшують нашу перемогу, допомагаючи військовим та всім іншим людям, які потребують такої допомоги”, – розповів Сергій Волохатий, заступник керівника громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.Цьогоріч концепція конкурсу залишилася незмінною. Організатори отримали більше 100 заявок від учасників з різних куточків України. Переможців визначали онлайн та з допомогою експертної комісії. Під час голосування на сайті зареєструвалося близько 16 тисяч користувачів, а переможці вимірювалися сотнями й тисячами відданих голосів, розповідає Сергій Волохатий.

“На нашу думку, кожна ініціатива важлива. Не дивлячись чи вона робиться в маленькому селі чи у великому місті. Головне, аби над нею працювала команда, яка поставила собі за ціль – допомагати Україні пришвидшувати нашу перемогу”, – зазначив Сергій Волохатий.

Переможців обирали в таких номінаціях – “Волонтерська ініціатива року”, “Проєкт року”, “Молодіжна рада року”, “Молодіжний проєкт року”, “Громадська організація року” та “Благодійна організація року”.

“Це про можливість розказати про свій досвід та можливість перейняти інший досвід наших колег та колежанок. З їхнього дозволу брати приклад, надихатися на щось та реалізовувати в нашій області”, – поділилася Марія Басараба, голова Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА, співзасновниця ГО “Молодь Буковини”.

“Це надзвичайно втішно, що нашу роботу так високо оцінили і це дає величезний поштовх та мотивацію працювати далі. І здобувати ще більше і більше”, – додала Єлизавета Пархоменко, заступниця голови ГО “Хелпери Дніпра”.

Три нагороди в межах конкурсу “Золотий фліпчарт-2024” отримали представники благодійного фонду “Схід SOS”.

“Особливо неочікувано – це “благодійна організація року”. Це дійсно дуже важливо для нас, як для фонду, щоб розуміти, що ми рухаємося в тому напрямку, що потрібно, щоб продовжувати робити надалі те, що ми робимо”, – зазначила Майя Кульміна, членкиня правління благодійного фонду “Схід SOS”.

Загалом під час Всеукраїнського конкурсу “Золотий фліпчарт-2024” визначили тридцять шість переможців – історії яких надихають, мотивують та додають сил працювати задля пришвидшення нашої перемоги.