Головна Головні У Тернополі вшанували пам’ять бельгійських солдатів, полеглих у Першій Світовій війні

У Тернополі вшанували пам’ять бельгійських солдатів, полеглих у Першій Світовій війні

399

vlcsnap-2016-04-25-17h40m15s270У Тернополі вшанували пам’ять бельгійських солдатів бронедивізіону АСМ, полеглих у Першій Світовій війні, які поховані на Микулинецькому кладовищі. На церемонії вшанування були присутні представники вдади міста, духовенства та Посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Перша світова війна була однією з найкривавіших в історії людства і забрала життя більше 9 мільйонів солдатів та цивільних.

На Микулинецькому кладовищі 24 квітня відбулося вшанування пам’яті бельгійських солдатів бронедивізіону АСМ, полеглих у Першій Світовій війні. За сприяння міської ради був оновлений Меморіал. На церемонії вшанування пам’яті приїхав Посол Бельгії в Україні Люк –

– Сьогоднішня наша церемонія вшанування – це є церемонія вшанування двох народів. Ця можливість нам дає встановити дружні стосунки і показати, що бельгійський народ і український народ між собою дружать. І найголовніше – це є мир на землі, – каже Посол Бельгії в Україні Люк Якобс.

– Відкриття меморіального пам’ятника – це вшанування пам’яті тим, що загинули, урок всім нам, це доказ того, що світова спільнота повинна осуджувати кожного агресора, який використовує війну з метою реалізації своїх цілей, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

У рамках вшанування пам’яті, бельгійських солдатів бронедивізіону АСМ, полеглих у Першій Світовій війні у Тернополі відбувся ряд заходів: в Українському домі «Перемога» відкрили виставку «Бельгійський автобронедивізіон в Україні під час Першої світової війни» та «Перша світова війна у загальних рисах», а у Палаці Кіно показали повнометражний фільм «Cafard» Ян Бюльтил та експерт АСМ Август Тірі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here