Головна АТО У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО Володимира Гарматія

У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО Володимира Гарматія

500

vlcsnap-2016-05-12-17h29m28s337У Тернополі на фасаді Тернопільського національного Економічного Університету відкрили меморіальну дошку на честь свого випускника – молодшого лейтенанта командира мінометного взводу 51-ої окремої механізованої бригади Володимира Гарматія, який торік наприкінці липня у віці неповних 22 років загинув у зоні проведення АТО.

У квітні 2014 року Володимир вступив до лав армії, служив у 72 бригаді під Сєвєродонецьком, був командиром взводу 51-ї окремої механізованої бригади, мужньо стояв на захисті рідної держави і до останнього боронив її від агресора. 21-літній боєць загинув 26 липня 2014 року на Луганщині. Під час виконання бойового завдання він підірвався на фугасній міні поблизу Сєверодонецька. Тоді разом з ним трагічно загинули ще семеро бійців. Через кілька днів родичам повідомили, що тіло загиблого знайшли у Дніпропетровському морзі. До того часу офіційних підтверджень загибелі Володимира не було. Друзі та рідні вірили, що він живий.

– В Луганській області, на жаль, прослужив він не довго, але служив він і командиром мінометного взвода, і командиром взвода самохідних гаубиць, і старшим офіцером батареї. Був професіоналом своєї справи, був справжнім офіцером, який показував приклад своїм підлеглим. Це доказує той факт, що підірвався він в машині разом з своїм екіпажом, разом з своїми підлеглими, сім солдат полягли разом з ним за волю, за незалежність, за свободу своєї країни, – говорить начальник Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ Володимир Гукалюк.

Відкриття пам’ятної дошки ініціювали члени Тернопільського обласного осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу, куди входив і Володимир Гарматій.

– Такі люди, вони є дуже символічними для нас, вони не є статистикою, тому що на їхньому прикладі будуть виховуватись нові члени організації, і ми будемо робити так, щоб молодь про них пам’ятала і бодай щось робила для того, щоб не була забутою, – каже керівник Тернопільського обласного осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу Василь Дубовий.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here