![vlcsnap-2021-06-08-15h33m13s955](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-08-15h33m13s955-640x360.jpg)
У Тернополі відкрили лабораторію клінічних навичок. З`явилася вона на базі Тернопільського національного медичного університету імені Горбачевського. Там студенти будуть опановувати базові клінічні навички, які потрібні в сімейній медицині.
У Тернополі відкрили лабораторію клінічних навичок. З`явилася вона на базі Тернопільського національного медичного університету імені Горбачевського. Там студенти будуть опановувати базові клінічні навички, які потрібні в сімейній медицині.