Головна суспільство У Тернополі відбулась V Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

У Тернополі відбулась V Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

381

Познайомитися з найцікавішими туристичними місцями Західної України та Тернопільщини зокрема, цікаво відпочити тернополяни та гості міста мали змогу на V Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі, де представили містечка туристичної привабливості, народних ремесел, сервісного обслуговування та народної творчості.

Аби тернополяни та гості міста познайомитися з найпривабливішими туристичними місцями Західної України та Тернопільщини зокрема, в обласному центрі вже вп'яте провели Західноукраїнську туристичну виставку-фестиваль. Монастирищина запрошувала тернополян та гостей свята одразу на два фестивалі – "Коропфест", який відбудеться 21 липня у Коропці, де місцеві газдині щороку готують близько 80 видів страв з коропа. А також на фестиваль лемківської культури –  "Дзвони Лемківщини", який проведуть в перші суботу та неділю серпня.

Віра Дудар, начальник відділу культури та туризму, національності та релігій Монастириської РДА: "Сьогодні на суд тернополян ми представляємо два фестивалі, котрі є брендами нашого краю. Це Всеукраїнський фестиваль "Дзвони Лемківщини", ми можна сказати приїхали сьогодні на лемківському возі, з лемківським весіллям. І другий фестиваль – це фестиваль кулінарного мистецтва "Коропфест"

Крім презентації туристичної привабливості Західної України та Тернопільщини зокрема, на виставці-фестивалі місцеві ресторани ділилилися рецептами фірмових страв. Тернополянам представили  кухню Галичини, Волині та Поділля.

Наталія Судома, на виставці-фестивалі представила українські страви: "Сьогодні ми представляємо Вам страви української кухні. Це є кров'яночка, це є кишка біла, це є м'ясні вироби, це курочка фарширована, риба фарширована, наш фірмовий суп – це гуцульський суп, він готується з різних сотрів м'яса, ковбаски, шампіньйончиків, грибочків. Цей суп трохи гостренький і дуже ситний".

Розважали гостей V Західноукраїнської-виставки-фестивалю аматорські художні колективи і виконавці з усієї області. Веселі музики з Кременця для глядачів телеканалу TV-4 заграли польку "Дайте пива".

Попри дощову погоду п'ята Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль вдалася, кажуть організатори. До Тернополя приїхали іноземні делегації з Польщі, Болгарії, Іспанії та Придністров'я. Найбільш чисельною виявилася польська делегація, представлена аж 15 туроператорами.

Леся Серетна, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА: "Кожен рік збільшується потік відвідувачів і наших учасників. Якщо минулого року брало участь п'ять представників областей, то вже цього року – чотирнадцять, а це показник не малий".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Навіть представники Іспанії вперше сьогодні приїхали до нас. Їх це дуже зацікавило. Сьогодні міська рада має домовленості з іспанською стороною про зустріч з одним з муніципалітетів в Іспанії, де живе найбільша кількість українців, для того, щоб налагодити співпрацю між нашими містами".

Організатори сподіваються, після такого заходу кількість туристів на Тернопільщині збільшиться.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here