Головна надзвичайне У Тернополі велетенських товстолобів знову діставали із сіток браконьєрів

У Тернополі велетенських товстолобів знову діставали із сіток браконьєрів

920

vlcsnap-2015-02-26-18h19m09s3715 товстолобів вагою від 10 до 40 кілограмів з браконьєрських сіток витягнули сьогодні на Тернопільському ставі працівники рибоохорони і громадські активісти. Вся риба мертва. Громадські активісти наполягають, Тернопільський став потребує охорони.

Сітки в яких знайшли рибу, з кільцями, це означає, що працювали браконьєри-професіонали. Це вже не перший такий випадок на Тернопільському ставі. Місяць тому працівники рибоохорони витягнули 18 товстолобів вагою до 30-ти кілограмів кожен.

– Хотілося б сказати хлопцям, які ставлять ці сітки. Боронь Боже їм попастися в руки. Все, що можна сказати. Якщо попадуться – за вухо витягнемо на площу, на народне віче, бо інакше не можна робити. Як от взяти 15 трупів положити і лишити, навіть не забрати. Ще б кудись використали ту рибу – нема слів, – говорить начальник відділу охорони водних біоресурсів Тернопільрибоохорони Андрій Об’єщик.

Минулого разу гігантських товстолобів віддали в Дичків у притулок для собак. Риба, яку витягнули з браконьєрських сіток цього разу, непридатна навіть для собачого корму. Про неї повідомили у ветеринарну службу та санстанцію. Рибу потрібно утилізувати. Охороняти ж Тернопільське озеро потрібно всім разом, каже Андрій Об’єщик. І вже вкотре звертається до міської влади налагодити співпрацю.

– Обговорити плани охорони і що нам для того потрібно: елементарні прибори, елементарне освітлення, налагодити співпрацю з муніципальною поліцією, хоча попередньо говорили з ними, то вони кажуть ми готові засвідчувати, а більше нічого, бо це не в нашій компетенції, – каже Андрій Об’єщик.


Громадські активісти незадоволені роботою екологічної інспекції в області.

– Пан Микола Батіг на сьогоднішній день ще поки виконує обов’язки керівника екоінспекції. За ці два роки, яку я і мої побратими роблять його роботу, а ми робимо цю роботу, в нас є документьи, в нас є відео. Я не розумію, що він робить, я не бачу його роботи, я не бачу покараних людей, я не бачу фактів, які були доведені до суду, покараних за злочини, бо це злочин, я вважаю, що так обікрасти громаду – це злочин, – вважає представник Громадської організації “ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ ТА МОНІТОРИНГ ЕКОЛОГІЇ СКЕЛЯ” Руслан Ангел.

Лунки, з яких витягували товстолобів, активісти огородили гілками і просять бути обережними рибалок, аби не провалитися під лід.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. Для пересічного Тернополянина відеоматеріал-бомба. Вражає. Особливо коментар Кота Базіліо із групи “Не ангели”, який нічого не бачить. А що є насправді? Неодноразовий пустий гон Обєщика на міську раду: “Най зроблят то, най зроблят інше”, ще й дохляків підвезти і сфотографуватись на фоні міської ради. Якщо ти представник рибоохорони, то створи хоч будь-яке недолуге розпорядження і застав працювати міську раду. Та піймай в кінці- кіців тих браконьєрів, а не коментуй, що якби забрали рибу то було б добре, а залишили, то погано. Це що, державницька позиція? Вретє витягують дохляків-ви хто? Санітари? Заставте витягати рибу міську раду. А тоді в ютуб. Брехуни і піарщики. А ти пияцюра Базіліо чого взяв на себе зобовязання представляти інтереси громади? Якої громади? Та прислухайся що люди про тебе говорять. Або хлопчика відлупиш, або колеса поріжеш, або шину в прокуратуру Заліщицького району принесеш.Маяковський хренов.

  2. А ви дебіли забули як мені ті сітки самі продали і кришували мене поки я ловив тих товстолобиків, помяті не маєте козли вонючі, а тепер хочете мене під кримінал кинути – хрена вам сам не піду тільки з вами! Ще раз приїдете до мене лякайти то здам вас всіх і спалю ту НАВАРУ чорненьку нах*ер!!!!!!!!!!! А ти незряче створіння зимою в окулярах( очі з бодуна боїшся показати?) кінчай бухати, а їдь в АТО, то там ми і громада побачимо чого ти вартий!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here