![2022-03-11t100110z_42902958_rc20zs9h419s_rtrmadp_3_ukraine-crisis-lithuania-orphans](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-03-11t100110z_42902958_rc20zs9h419s_rtrmadp_3_ukraine-crisis-lithuania-orphans.jpg)
У Тернополі триває збір українськомовних книг для переміщених осіб з дітками, що тимчасово проживають у Польщі.
Видання, які вдалось зібрати раніше, уже доставили в міську публічну бібліотеку міста Хожув. Найближчими днями їх передадуть українцям, що тимчасово проживають у Польщі. Через великий запит на українськомовну літературу від наших співвітчизників, у Тернополі продовжили збір книг для дітей і підлітків. Небайдужих просять підтримати юних читачів, які покинули власні домівки, та долучитися до збору сучасної дитячої і підліткової літератури українською мовою.
Приносити художні чи науково-популярні, навчальні, розвивальні книги можна в усі тернопільські міські бібліотеки.