![vlcsnap-2021-11-19-14h25m48s922](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-19-14h25m48s922-640x360.png)
Створи новорічну атмосферу. У Тернополі стартував щорічний конкурс “Феєрія новорічного міста”. Кожен охочий може долучитися до прикрашання міста та за найкраще втілення ще й отримати грошові призи. Докладніше розповість Тетяна Скиба.
Створи новорічну атмосферу. У Тернополі стартував щорічний конкурс “Феєрія новорічного міста”. Кожен охочий може долучитися до прикрашання міста та за найкраще втілення ще й отримати грошові призи. Докладніше розповість Тетяна Скиба.