![4097c75a2ae44c9ffa12ddb6154d2815_L](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/4097c75a2ae44c9ffa12ddb6154d2815_L-640x431.jpg)
У Тернополі швейний цех виготовлятиме тактичні спорядження для армії, територіальної оборони та поліції. Наразі волонтери шукають для цього матеріали.
- “Шиємо трьохточки для автоматів, наколінники, працюємо над розробкою турнікетів та аптечок для медиків. Маємо багато запитів від військових, проте недостатньо забезпечені матеріалами. Вони швидко закінчуються, дещо важко знайти” – повідомляє Юля Швець.
Збір фурнітури (перелік на фото) можна приносити у ресторан “Мамонт” на площі Героїв Євромайдану, 3. Контактний телефон – 096 02 84 794.