![vlcsnap-2022-10-18-15h57m47s776](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-18-15h57m47s776-640x360.jpg)
Військові, медики, волонтери, журналісти, представники місцевої влади та навіть священники. Росіяни масово затримують людей для свого “обмінного фонду” всупереч міжнародному гуманітарному праву. Обміни відбувають і наші люди повертаються додому та у полоні все ж продовжують залишатися сотні. Аби про них не забували у різних містах України організовують акції підтримки полонених. У Тернополі таку провели на Театральному майдані.