додому благоустрій У Тернополі відремонтували ділянку дороги на вулиці 15 Квітня

У Тернополі відремонтували ділянку дороги на вулиці 15 Квітня

468

Сьогодні капітально відремонтували частину вулиці 15 Квітня, протяжністю від вулиці Київської до вулиці Братів Бойчуків. Далі вулицю продовжать ремонтувати методом ямкового ремонту. Багато роботи на комунальників чекає і завтра, у суботу, 20 квітня. Вони планують завершити ремонт Збаразького кільця, почати роботи на вулиці Руській та Протасевича. Ці ділянки доріг не перекриватимуть, але рух на них буде ускладненим.

Сьогодні на частині вулиці 15 Квітня, що на масиві Сонячний, транспорт рухався не чотирма смугами, а двома, вулицю почергово перекривали для того, аби капітально відремонтувати. Попри великий потік машин, великих заторів не було.

– Площа – 3200, загальна площа ремонтних робіт. На даний час влаштовується вирівнюючий шар, проведена підгрунтовка, дотримуючись усіх вимог технологічної карти виконання робіт. Ви бачите як працюють наші укладчики, як працює підрядна організація. Потужність виконання робіт в середньому біля 3 тис метрів кубічних в день, – розказує начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Ремонні роботи сьогодні проводили на вулиці Пирогова в районі філармонії, у центрі міста на вулиці Руській нарізали карти, також це робили на Збаразькому кільці з боку вулиці 15 Квітня. Продовжили сьогодні ремонтувати і вулицю Гоголя.

– Якщо все нормально буде, буде погода, то завтра плануєм Збаразьке кільце завершити, також завтра плануємо ремонт вулиці Протасевича ямковий і вузька частина Руської, для якої карти вже будуть підготовлені. Буде усколаднений рух по вузькій частині Руської і в районі Бандери. Будемо старатися під рухом по смугах без перекриття, – каже Олег Вітик.

Маршрутки у місті курсуватимуть за звичним графіком вихідного дня, каже Олег Вітик. А от коли ремонтуватимуть вулицю Руську, то рух тролейбусів на деякий час призупинять. У відділі технагляду Тернопільської міськради просять водіїв без потреби не виїжджати, зокрема у центр міста та на проспект Степана Бандери, а при можливості об'їжджати ці ділянки дороги.