Головна Головні У Тернополі припинили гаряче водопостачання

У Тернополі припинили гаряче водопостачання

437

vlcsnap-2015-09-01-17h13m31s154Без гарячої води. У Тернополі сьогодні припинили цетралізоване гаряче водопостачання. У “Тернопільміськтеплокомуненерго” пояснили – через борги перед енергетиками. Близько 2 мільйонів гривень боргує підприємство за спожиту електроенергію. Ситуація виникла невперше і нема гарантії, що не повториться ще. Усе через законодавчі колізії, пояснює директор підприємства.

З 1 квітня “Тернопільміськтеплокомуненерго” отримує енергію за новими, вищими тарифами. Для споживачів ціни на тепло зросли лише з 15 травня. Уже тоді різниця становила 5 мільйонів, розповідає директор підприємства. Це одна із причин боргів. Вийти із кризової ситуації тоді допомогла влада міста. Цього разу вирішили діяти самостійно.

– Підприємство звернулося за кредитом до одного з державних банків і підприємство звернулося в податкову адміністрацію з проханням повернути частку податкового кредиту, який існує вже кілька років на підприємстві. На жаль процедури, встановлені в банку тривають уже 4 місяці. Відповіді досі не отримали, хоча сесія МР дала дозвіл на отримання нами кредиту. А процедура повернення ПДВ встановлена законодавством і не залежить від окремих осіб у податковій інспекції, – говорить КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

Попри те, Андрій Чумак обіцяє: докладуть усіх зусиль, аби тепла вода у кранах тернополян з’явилась якнайшвидше.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here