додому Головні У Тернополі провели благодійний вечір, де збирали кошти на лікування військовослужбовця Володимира...

У Тернополі провели благодійний вечір, де збирали кошти на лікування військовослужбовця Володимира Симанишина

435

У Тернополі провели благодійний вечір, де збирали кошти на лікування військовослужбовця Володимира Симанишина. На аукціон волонтери виставили картини пораненого бійця, а також оригінальні хустки відомої української художниці Оксани Фурси. Захід організували благодійниці тернопільської Громадської організації “Я – ЖІНКА”. Спільнота ще з початку повномасштабного вторгнення має на меті надихати жінок, розвивати їх, а також доводити те, що жінка теж спроможна боротися на майбутнє своєї держави.

Розкішні хустки давно стали візитівкою заслуженої художниці України Оксани Фурси. Мисткиня використовує мотиви власних картин для оригінальних принтів.

“Під час війни ми винайшли техніку двохсторонньої сублімації, як розписувати їх з двох сторін. Поки – це унікальна техніка і єдина у світі”, – зазначила Ольга Навроцька, засновниця ГО “Я – ЖІНКА”.

Свої вироби пані Оксана привезла у Тернопіль, аби продати на благодійному аукціоні. Усе для того, щоб зібрати гроші для військового Володимира Симанишина. Чоловік втратив обидві руки на війні і нині потребує протезування.

“На початку війни він був в Польщі, але коли почув, що почалась велика війна, то приїхав. Він втратив руки, але малює малюнки, його малюнки теж будуть брати участь на нашому аукціоні. Сьогодні наш захід для того, щоб ми наповнили наше серце, душу – творчістю. Творчістю Оксани Фурси, а добром – Володимира Симанишина”, – розповіла Ольга Навроцька.

Організувала благодійний аукціон – засновниця тернопільської ГО “Я ЖІНКА” Ольга Навроцька. Учасниці громадської організації – успішні бізнесвумен, волонтерки, лікарі та мами з досвідом. Нещодавно до спільноти долучилась і Софія Добротвор. Дівчина втратила на війні чоловіка, тож такі зустрічі, каже Софія, свого роду терапія.

“Мене врятувало, щоб не впасти в транс – друзі, робота.  Звісно, що такі активні заходи теж,” – поділилася з нами пані Софія.

Також на благодійний вечір приїхала громадська діячка, заслужена журналістка України – Марина Кінах. Розповідає – усе своє життя підтримує жінок, і вважає, що у складний час, важливо створювати такі спільноти у кожній області України.

“Для мене зараз дуже важливі оці зв’язки. Ці комунікації між людьми, між жінками Тернополя та Києва. Цитую Маргарет Тетчер, яка казала: “Хочете виграти війну – візьміть на перемовини жінку”, – розповіла Марина Кінах.

Під час благодійного аукціону волонтерки зібрали майже 43 тисячі гривень.