Головна Головні У Тернополі пройшла багатолюдна молитовна хода «Стації митрополита Андрея»

У Тернополі пройшла багатолюдна молитовна хода «Стації митрополита Андрея»

300

vlcsnap-2015-07-27-17h02m56s14В неділю, 26 липня, у Тернополі пройшла багатолюдна молитовна хода під назвою «Стації митрополита Андрея», присвячена 150-літтю з Дня народження Андрея Шептицького та тисячоліттю від смерті святого Князя Володимира. Миряни пройшли від Архикатедрального Собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці центральними вулицями Тернополя до набережної ставу. Учасники ходи разом молились за мир та спокій в Україні.

Молитовна хода під назвою “Стації митрополита Андрея” у Тернополі зібрала кілька тисяч людей. Розпочалась вона Архиєрейською святою літургією, яку очолили Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк та Владика Теодор Мартинюк. Опісля – піша процесія вірушила від Архикатедри центральними вулицями міста.

Миряни пройшли 14 стацій, під час зупинок розважались над уривками творів та послань Митрополита Андрея Шептицького, слухали про його життєвий та духовний шлях, молились за його прославу і мир в Україні. Приурочена молитовна хода 150-літтю з Дня народження Андрея Шептицького та тисячиліттю від смерті святого Князя Володимира – батька хрещення Русі-України.

Кульмінацією події, вже на набережній Тернопільського ставу, став обряд відновлення обітів Святої Тайни Хрещення, Молебень до Святого Володимира та водосвяття.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here