додому Головні У Тернополі посмертно нагородили Героїв, які захищали незалежність та кордони української землі

У Тернополі посмертно нагородили Героїв, які захищали незалежність та кордони української землі

527
Пам’ять про захисників не згасне, допоки вона житиме в наших серцях. У Тернополі посмертно нагородили Героїв, які захищали незалежність та кордони української землі. Державні нагороди вручили рідним військовослужбовців з Тернопільщини.
“Я йду захищати Україну” – цю фразу Тетяна Галій почула від свого сина – Валерія Дорохова. Сьогодні жінці непросто згадувати про нього та ті події, які трапилися у їхньому житті, адже через війну її Валерію назавжди залишиться 31. Хлопець загинув під час штурму позицій ворога біля села Павлівка Донецької області у квітні 2023-го року.
“Це єдина дитина в мене, в мене більше нікого немає. Але він сказав, що це його обов`язок. Він в нас з дитинства був патріотом. Він завжди стояв, коли гімн грає, положивши руку на серце. Він був зі своїм колегою, другом і вони обоє пішли воювати”.

В першій дні великої війни війни ряди добровольців також поповнив батько Анастасії Прокоп`юк. Сергій, так звали чоловіка, сміливо боровся, однак загинув під час виконання бойового завдання у вересні минулого року.

Героїв Тернопільщини, які мужньо захищали кордони України та через війну полягли в боях, цього дня відзначили державними нагородами. Зі сльозами на очах та сумом ці відзнаки отримували рідні захисників.

Пам’ять про Героїв не згасне, допоки вона житиме в наших серцях. Вічна слава захисникам!