![vlcsnap-2021-11-29-13h59m25s106](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-29-13h59m25s106-640x360.jpg)
Як це, залишитись без даху над головою і без права повернутись на батьківщину? У Тернополі пом’янули жертв депортації 1944-1951 років. Люди зібралися біля пам’ятника українцям, примусово переселеним з Лемківщини, Холмщини, Надсяння.
Як це, залишитись без даху над головою і без права повернутись на батьківщину? У Тернополі пом’янули жертв депортації 1944-1951 років. Люди зібралися біля пам’ятника українцям, примусово переселеним з Лемківщини, Холмщини, Надсяння.