додому АТО У Тернополі поховали бійця аеромобільно-десантної роти 80-ї бригади Андрій Питака

У Тернополі поховали бійця аеромобільно-десантної роти 80-ї бригади Андрій Питака

971

vlcsnap-2016-03-28-15h44m33s122День жалоби у Тернополі. Сьогодні поховали бійця аеромобільно-десантної роти 80-ї бригади Андрій Питака. Чоловік був мобілізований на службу у серпні 2015 року, до цього займав посаду головного спеціаліста управління соціальної політики Тернопільської міської ради. Загинув 1 березня 2016 року в результаті підриву на військовому автомобілі під час виконання бойового завдання, на Луганщині. Майже місяць тіло перебувало на ДНК-експертизі. А сьогодні Тернопіль попрощався зі своїм героєм.

У зоні антитерористичної операції загинув ще один боєць з Тернопільщини. Тіло Андрія Питака поховали сьогодні на Микулинецькому кладовищі. Прощатися із загиблим прийшло чимало тернополян: друзі, сусіди, рідні, співслужбовці, колишні співпрацівники та вчителі гімназії ім. Івана Франка, де навчався Андрій.

– Він пішов воювати, бо не міг не піти, він мав таку свою позицію.Він був хороший учень, однокласник, добрий син. І ми це пам’ятаємо і знаємо, просто дуже шкода сьогодні, – розповідає вчителька Андрія Питака Олександра Грабовська.


– Він дуже сумлінно відносився до роботи, але коли одержав повістку, він не відмовлявся, казав, що Україна знаходить у небезпеці і хтось повинен її захищати, – каже начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

– Згідно бойового розпорядження, виїхав на завдання, під час здійснення маршу відбувся підрив “Хамера”. Андрій знаходився в середині, загинув на місці, – говорить командир роти.

Той вибух забрав життя ще трьох військовослужбовців, двоє – поранених. Трагедія відбулася в Луганській області у селі Мирна Долина. У Тернополі 28 березня оголосили днем жалоби. Вічна пам’ять герою.