Головна Головні У Тернополі побили та пограбували охоронця складських примішень

У Тернополі побили та пограбували охоронця складських примішень

157

Побили та пограбували охоронця складських приміщень, що у Тернополі. За гарячими слідами патрульним вдалось знайти та затримати кривдників. Ними виявились 17-річний та 45-річний чоловіки ромської національності. Наразі ведуться слідчі дії. Міра покарання зловмисникам буде винесена після результатів слідства, кажуть поліцейські.

Грабіжники побили охоронця складських приміщень, що у Тернополі. До того ж забрали куртку і мобільний телефон. Постраждалий викликав поліцейських і детально описав своїх кривдників, а тому патрульним вдалося затримати зловмисників.

– Патрульний за гарячими слідами розшукав їх. Це сімнадцятирічний і сорока п’ятирічний чоловіки. При перевірці документів з’ясувалося, що вони вже неодноразово були притягнуті до кримінальної відповідальності за крадіжки, а також за нанесення тілесних ушкоджень. На момент затримання обоє були у стані алкогольного сп’яніння. На місце події викликано слідчо-оперативну групу. Наразі ведеться слідство, – розповіла прес-секретар управління патрульної поліції у Тернополі Оксана Смільська.

Кривдники виявились – чоловіками ромської національності. Їх затримали на окраїні міста в шатрі.

Поліцейські кажуть, наразі ведуться слідчі дії. Міра покарання зловмисникам буде винесена після результатів слідства.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here