Головна Головні У Тернополі побудують собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени

У Тернополі побудують собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени

1915

У Тернополі побудують собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени Української Православної Церкви Київського Патріархату. З'явиться храм на розі вулиці Київської та Тарнавського. Будівництво планують провести у дві черги. Спочатку звести девятиповерховий будинок із вбудованим єпархіальним управлінням. А далі – побудувати Собор за гроші, вилучені з продажу квартир. До реалізації цього проекту в єпархії запрошують будівельні організації.

Кафедральний Собор Тернопільська Єпархія Української православної церкви Київського патріархату планувала побудувати давно. Ще на початку 90-х, зверталися до міської ради з проханням виділити земельну ділянку на будівництво святині. Дозвіл на це отримали в 2012 році. Збудувати собор за рахунок пожертв парафіян неможливо, каже Архієрископ Тернопільський, Бучацький і Кременецький Нестор, відтак, Владика звертається за допомогою до будівельних організацій.

– Ми звертаємося, якщо людина дійсно схоче допомогти і стати дійсно будівничим Кафедрального Собору, а не просто за рахунок церковної землі собі знайти певний шлях до прибутку. То така людина, будівельник, може стати дійсно жертводавцем. Тобто, весь прибуток, який він отримає з продажу квартир, підуть на будівництво Кафедрального собору, – каже Архієрископ Тернопільський, Бучацький і Кременецький Владика Нестор.

Відповідна дозвільна та нормативна документація для початку будівництва Кафедрального собору відповідає чинному законодавству та є в наявності в Управлінні Тернопільської єпархії. Будівництво Собору буде максимально прозорим, каже Владика Нестор, усю інформацію, документи можна знайти на спеціально створеному сайті tersobor.org.ua

– Там вже є вся документація, яка стосується самого будівництва, будуть висвітлюватися всі етапи будівництва, всі пожертви, які будуть поступати, всі витрати. Бухгалтерія буде прозорою і кожна людина, яка захоче пожертвувати гроші, буде бачити куди ці кошти пішли і яким способом це будівництво проводиться, – каже Владика Нестор.

Кафедральний Собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени з'явиться на розі вулиці Київської та Тарнавського в Тернополі. Храм розрахований приблизно на пів тисячі людей.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here