![vlcsnap-2022-07-08-13h42m49s926](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/vlcsnap-2022-07-08-13h42m49s926-640x360.jpg)
Додаткове пішохідне огородження поблизу Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі встановили днями працівники комунальних структур.
Як пояснюють в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, зважаючи на нещодавній прикрий випадок, вирішили встановити додаткове огородження. Воно відділятиме проїжджу і пішохідну частини на вулиці Сагайдачного, аби запобігти випадковому з’їзду транспорту за межі дороги та задля безпеки відвідувачів храму.
Тож відтепер подвір’я Архикатедрального Собору і прилегла пішохідна ділянка стали більш безпечними для тернополян і гостей нашого міста, переконані у міській раді.