![630_360_1530705648-2402](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/630_360_1530705648-2402.jpg)
У Тернополі отруїлись дев’ять вихованців дошкільного навчального закладу. Всі потерпілі з однієї групи дитячого садочка. Санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху інфекції показало – гостра кишкова інфекція спричинена ротавірусом. Відібравши проби води і їжі, спеціалісти відхилень від стандарту не виявили. За словами медиків, причина спалаху, найімовірніше – результат тісного спілкування дітей в групі через предмети, іграшки, поверхні чи столи. Схожа ситуація трапилась і на Чортківщині у селі Джурин. Отруїлось також 9 вихованців дошкільного навчального закладу, двоє із них госпіталізовані. Форма перебігу інфекції – середня. За останньої інформацією, це норовірусна інфекція, або ще як її називають – зимова блювотна хвороба.