![400_0_1669275422-1434](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/400_0_1669275422-1434.jpeg)
12 пунктів масового проживання мешканців на випадок блекауту розгорнули у закладах освіти Тернополя.
Цього тижня міський голова разом з відповідальними структурами оглянули ще один пункт масового проживання населення, що розміщений у центральній частині Тернополя – загальноосвітній школі №4.
Цей пункт у випадку критичної ситуації, коли не буде тепла, води, електроенергії та газу, зможе надати тимчасовий прихисток мешканцям нашого міста.
У випадку надзвичайної ситуації школа припиняє працювати та стає пунктом масового проживання населення.
Цей заклад забезпечений усім необхідним: є резервне живлення, польова кухня, вода, санвузол, пічки-буржуйки, спальні мішки, каримати, старлінки, дрова, вогнегасники, побутова хімія, засоби дезінфекції, аптечки тощо.