додому Головні У Тернополі на Театральному майдані відбулося офіційне відкриття резиденції святого Миколая

У Тернополі на Театральному майдані відбулося офіційне відкриття резиденції святого Миколая

674
У Тернополі на Театральному майдані відбулося офіційне відкриття резиденції святого Миколая. Для відвідувачів підготували святкову виставу «Тернопільська казка», зустріч з Миколаєм та встановили фотозону. За словами працівників інформаційно-туристичного центру, резиденцію святого Миколая в Тернополі відкривають тертій рік поспіль. Минулого року її відвідали майже 8 тисяч дітей.
Новорічними піснями, хороводами та святковою виставою. Саме так на Театральному майдані Тернополя відбувалося відкриття “Резиденції святого Миколая”.

Після вистави святий Миколай вийшов до до дітлахів, щоб вислухати їхні бажання. Про найзаповітніші мрії учасники свята розповіли і нам.

Окрім малечі, про свої бажання та мрії розповіли бабусі та дідусі, які прийшли разом зі своїми внуками на відкриття святкової резеденції. Розповідають, що у святого Миколая вірять та цього року теж очікують подарунків.

Упродовж п’яти років у Тернополі роль чудотворця виконує актор Василь Боднар. Цього року потрапити на розмову до святого Миколая нам вдалося одними із перших.

Протягом всього часу роботи резиденції у будиночку будуть відбуватися різноманітні майстер-класи, діятиме святкова фотозона, можна буде погратися у розвиваючі ігри та розфарбувати розмальовки. Працюватиме Казкова резиденція до 21 січня 2024 року. Також сюди можна принести дитячі саморобки та подарунків для військових. Відвідати локацію можна буде щодня з 12:00 до 18:00.