додому Головні У Тернополі на економічному форумі BraveTe вчили бізнесменів виходити на нові ринки...

У Тернополі на економічному форумі BraveTe вчили бізнесменів виходити на нові ринки під час повномасштабної війни

1011

Бізнес під час війни. Традиційно в центрі підприємців Дія.Бізнес у Тернополі відбувся економічний форум BraveTe. Організували такий захід для того, щоб допомогти малому бізнесу розвиватися та виходити на нові ринки під час повномасштабної війни. Як живе українське підприємництво у непростий час – дізнавався наш Назарій Голуб.

У Тернополі в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес відбувся традиційний економічний форум BraveTe. Захід зібрав власників малого і середнього бізнесу, а також підприємців та менеджерів.

Тарас Кутко – власник компанії, яка лідирує серед виробників майонезів для власних марок супермаркетів. Підприємство більше пів року тому переїхало із Запоріжжя на Тернопільщину.

Із якими викликами довелося зіткнутися його бізнесу у період повномасштабної війни – бізнесмен розповів на форумі BraveTe.

Також на форумі поговорили про виклики та перспективи для IT-сфери, а також про розвиток малих та середніх підприємств в Україні та залучення грантових коштів у бізнес. Участь у форумі усі охочі могли взяти безкоштовно, доєднувались до заходу також онлайн.