Головна духовність У Тернополі можна помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці, яка зцілює

У Тернополі можна помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці, яка зцілює

71

vlcsnap-2015-12-22-16h55m45s185У Тернополі можна помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці. Привезли святиню у храм ікони Матері Божої Скоропослушниці, що на вулиці Довженка. В минулі роки, перебуваючи в Тернополі, ікона Манявської Пресвятої Богородиці  мироточила та зцілила чимало людей. 

Чудотворну ікону Манявської Пресвятої Богородиці привезли в Тернопіль з монастиря, що на Івано-Франківщині, який ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. Помолитися до ікони можна в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка. Святиня славиться багатьма чудесами і зціленнями.

– Кожного дня біля ікони проводяться служби, вранці о дев’ятій годині, о 14 годині – Акафіст, о 18 годині також Акафіст. Після щоденного служіння біля ікони постійно відбувається миропомазання. Тобто, кожна людина, яка приходить до храму і бажає приклонитись до такої великої святині, отримує благодать помазання. Це означає, що людина, прийшовши на молитву, може отримати зцілення від будь якої хвороби, – розказує настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі отець Володимир.

В минулі роки, перебуваючи у Тернополі, ікона Манявської Пресвятої Богородиці кілька разів мироточила, люди чули приємний запах мира. Святиня перебуватиме у храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка, до 7 січня, далі впродовж шести днів до неї можна буде помолитися в храмі Андрія Первозванного на вулиці Бродівській, далі її перевезуть в храм Вознесіння Господнього на проспекті Злуки.

– Я хочу запросити усіх мешканців міста та області приклонитися до цієї знаної у всьому світі ікони. Вона зцілює від психологічних хвороб, одержимості, інших недуг. Ікона має чудо навіть Воскресіння. Бо був випадок, коли Воскрес чотирнадцятирічний хлопець, перебуваючи вдома у монаха біля ікони. Тому запрошую усіх приклонитися до ікони і отримати зцілення як духовне, так і тілесне, – каже  настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі отець Володимир.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here