додому духовність Ікона Манявської Пресвятої Богородиці, який вже впродовж тижня перебуває у Тернополі, замироточила

Ікона Манявської Пресвятої Богородиці, який вже впродовж тижня перебуває у Тернополі, замироточила

1023

В Тернополі замироточила ікона. Образ Манявської Пресвятої Богородиці, який вже впродовж тижня перебуває у Тернополі,  замироточив. В храмі люди чули приємний запах мира. До завтра святиня перебуватиме в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка, далі до 6 січня до неї можна буде помолитися в церкві святого апостола Андрія Первозванного, що на вулиці Бродівській. Потім образ знову повернеться до церкви на Довженка і там перебуватиме до 16 січня.

Ікона Манявської Пресвятої Богородиці замироточила в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка в середу після акафісту та молебну. Один з прихожан побачив на іконі росу, люди чули в храмі приємний запах мира.

Отець Мирон, священик церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП: “Він вигукнув з таким можна сказати плачем, ми всі підбігли, побачили що дійсно чудо – ікона почала мироточити”.

В храмі продовжували молитися до Пресвятої Богородиці і в четвер Манявська ікона знову замироточила, миро люди бачили на дзвіниці, яка зображена на святині. В п’ятницю ікона повністю вкрилася миром.

Отець Мирон, священик церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП: “Ікона чудом знову почала мироточити. Але вкрилося цією росою мира все скло. Повністю вся ікона. Також сталося таке чудо що в лампадці, яка висить над іконою масло чудом не вигоряє, не випалюється, лунка горить постійно”.

Двоє людей біля Манявської ікони зцілилось, каже отець Мирон. В однієї жінки після тривалої хвороби – перестав боліти хребет. А в іншої рука. Зоряна одна з тих, хто зцілився. Жінка була й свідком мироточення ікони.

Зоряна, зцілилась біля Манявської ікони Пресвятої Богородиці: “Під час читання акафісту, я відчула таку Божу благодать. Ставши на коліна ми всі молилися. Була присутня Божа благодать.  Постійно мене турбувала рука, праве плече мене турбувало і приклонившись до ікони мене перестала боліти рука. Я дуже дякую Пресвятій Богородиці за таку благодать”.

Отець Мирон, священик церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП: “Не всім людям Богородиця відкриває такі чудеса. Буває так, що є повний храм людей, ікона не завжди мироточить. А нас тоді було небагато, близько 10 людей. Були от такі зцілення. Кожна людина по своїх молитвах вимолює, а Богородиця якраз такими чудами відповідає взаємністю на їх потреби і на їх молитви”.

Отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП: “Хто дійсно з вірою приходить до Богородиці, вона посилає благодать зцілення. Ікона є чудотворна, бо вона мироточить. Ікона особлива тим, що була намальована на Афоні і передана з Афону в Новоафонський монастир в Грузії. Відколи до неї почали приходити люди дуже багато разів було мироточення з очей Богородиці, з того ігуменського жезла, який вона тримає в правій руці, як знак ігуменської влади”.

До завтра Ікона Манявської Пресвятої Богородиці перебуватиме в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що знаходиться на вулиці Довженка навпроти зупинки. Далі до 6 січня до святині можна буде приступити та помолитися в церкві святого апостола Андрія Первозванного, що на вулиці Бродівській. Потім образ знову повернеться до церкви на Довженка і там перебуватиме до 16 січня. Храм відкритий щодня з ранку до пізнього вечора. Кожен охочий з вірою в серці може прийти помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці та просити зцілення не тільки тілесного, а й духовного.