Головна Головні У Тернополі можливі провокації, – обласний Штаб охорони громадського порядку

У Тернополі можливі провокації, – обласний Штаб охорони громадського порядку

377

Провокації у Тернополі можливі, до такої думки прийшли на засіданні обласного Штабу охорони громадського порядку. Головне завдання, яке стоїть перед керівництвом області, попередити їх і запобігти. Нагадаємо, напередодні народний депутат Геннадій Москаль застеріг від масштабних провокацій, які готують спецслужби Росії у Західних областях України наприкінці квітня та на початку травня. Тому Тернопільщина переходить на режим посиленої безпеки.

– Ми отримуємо вже не одну інформацію, яка надходить з рівня центральних органів виконавчої влади, від народних депутатів України про можливі випадки провокування ситуації, пов'язаної з фактичною військовою інтервенцією, яку ми спостерігаємо на сході і на півдні нашої держави. Ми розуміємо, що для агресора уся територія нашої держави – це є полігон для відпрацювання їхніх методів роботи по дестабілізації, по розхитуванні ситуації, – говорить голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Мобілізація силового блоку, підтримка громадських активістів, розуміння зі сторони мешканців області – лише так можна уникнути провокацій, каже голова облдержадміністрації. Вже від сьогодні міліція Тернопільщини працює у посиленому режимі.

– Щодобово по місту Тернополю ми залучаємо 5 екіпажів ДАІ, які будуть у нічний час нести службу. Залучаєм 80 співробітників міліції, які будуть відстежувати у нічний час по Тернополю будь-які в'їзди, виїзди, пересування окремих груп. Для того, щоб у випідку ускладнення локалізувати.
Будемо відстежувати кожен населений пункт. Дана вказівка кожному дільничному інспектору спілкуватися з головами сільських рад на місцях. У випадку появи в населених пунктах груп людей терміново інформувати райвідділ міліції для того, щоб з'ясувати, яка мета перебування у тому чи іншому населеному пункті, – розповідає начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

– Ми будемо відзначати річницю з дня створення дивізії "Галичина" і 9 травня. Треба йти на компроміс. Не дати нагнітати її. Від того, як ми відзначимо і проведемо святкування оцих подій, залежатиме, як буде реагувати наш спільний ворог, – каже керівник СБУ у Тернопільській області Іван Юлик.

Зберігати спокій, не нагнітати ситуацію і не піддаватись на провокації закликають людей і священики.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here