Головна АТО У Тернополі молились за бійців АТО

У Тернополі молились за бійців АТО

290

Сьогодні в Архикатеvlcsnap-2015-08-19-14h27m32s109дральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відслужили Літургію для учасників АТО , членів їх сімей та волонтерів. По закінченні Богослужіння священики молилися молебен за мир в Україні, далі освячували кошики та букети бійців та волонтерів.

-Це ініціатива всього духовенства. В цей особливий День, коли можливо учасники АТО можуть зібратися разом, разом із своїми родинами хто приїхав на це свято до Тернополя, прийти до Архикатедри і разом помолитися, – каже отець Ярослав Шевчук.

Молитва має неабияке значення, каже отець Ярослав.
-Каже Господь: де двоє чи троє зберуться в моє ім’я, там і я серед них перебуваю. Тому ця молитва, якщо молиться одна людина це добре, якщо молиться багато людей, то вона стає ще більш сильнішою .Ми жертвуємо цілі служби божі в намірені за воїнів, їх родини, налагодження миру, бо зараз так потребуємо зараз, – каже сотрудник Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, отець Ярослав Шевчук

В Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці щодня з понеділка до п’ятниці о тринадцятій годині жертвують Святу Літургію в намірені українських воїнів, за мир і спокій в Україні.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here