додому Новини У Тернополі хочуть започаткувати конкурс “Міс на візочку”

У Тернополі хочуть започаткувати конкурс “Міс на візочку”

888

Міс-Україна 2017 Поліна Ткач відвідала Тернопіль. Тут вона поспілкувалась із вихованцями Тернопільського обласного лікувально-діагностичного центру. Результатом візиту стала ініціатива про проведення в Тернополі конкурсу “Міс на візочку”.

Поліна Ткач – найкрасивіша дівчина країни, яка цьогоріч представляла Україну на конкурсі “Міс Світу”. Вона є не лише обличчям всеукраїнських проектів, а також є активним громадським діячем. Аби поділитись рецептами успіху, як поєднувати красу зовнішню і внутрішню, Поліна Ткач приїхала до вихованців Тернопільського обласного лікувально-діагностичного центру у місті Тернополі.

– Зараз світ насправді дуже жорстокий. Але люди, які дійсно нормальні, адекватні люди, звертають увагу на цінності людські. На доброту, чим ви займаєтесь, чим захоплюєтесь. Ви всі чимось захоплюєтесь. Це дуже круто. Ви молодці! – каже володарка титулу “Міс Україна-2017” Поліна Ткач.

– Дуже добре, що тут піднімається таке питання, як краса зовнішня і внутрішня. Я думаю, що саме ця зустріч нашим дітям дасть таке натхнення, щоб вони зростали в тій красі, – додає заступник директора Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Віра Щеснович.

Майстер-клас надихнув на створення у Тернополі нового конкурсу.

– Щоби відбувся такий конкурс “Міс красуня на візочку”. І ми були б дуже раді, я думаю, всі діти б з задовленням прийняли участь у цьому, – каже заступник директора Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Віра Щеснович.

Конкурси – це важлива складова життя міста, стверджують гості з Києва, особливо, коли мають мотивуючу місію. Адже дають змогу його учасникам повірити в себе.