Головна благоустрій У Тернополі частково перекриють вулицю Шпитальну

У Тернополі частково перекриють вулицю Шпитальну

502

vlcsnap-2015-07-16-15h38m59s143До уваги водіїв. З понеділка, 20 липня, в Тернополі частково перекриють вулицю Шпитальну. Це ділянка від вулиці Пирогова до вулиці Стецька. Там повністю поміняють проїжджу частину, а також тротуарне покриття. Ремонт триватиме кілька тижнів, кажуть комунальники.

Ділянку дороги від вулиці Пирогова до вулиці Стецька комунальники називають аварійною, через інтенсивний рух, бо на вулиці Шпитальній їздить як приватний транспорт, так і швидка допомога до міської лікарні. Відтак, відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міськради цю ділянку дороги вже в понеділок почнуть капітально ремонтувати.

– Планується замінити весь дорожній одяг, тобто покриття буде вибрано до ґрунту, буде влаштовано шар піску, два шари фракційного щебня, чорний щебінь і зверху – фінішний асфальтобетон, – розповідає головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

На Шпитальній також замінять бордюрні камені, далі встановлять бруківку на тротуарах. Роботи планують завершити за кілька тижнів. На цей час рух на вулиці Шпитальній від вулиці Пирогова до Стецька обмежать.

– Зараз проводяться капітальні роботи на вулиці Живова, на ділянці від Оболоня до виїзду з автовокзалу. На даний час там проводиться розбирання дорожного одягу. Завтра або в понеділок там будуть влаштовувати покриття. Так само, як на вулиці Шпитальній, буде пісок, щебінь, далі конструкція до асфальтобетону, – говорить Ярослав Копча.

Сьогодні почали ремонтувати дорогу на дамбі Тернопільського ставу, там планують поточно відремонтувати місця просідання бруківки. Далі в планах комунальників капітальний ремонт вулиць Тролейбусної і Дружби.

– В плані капітального ремонту до кінця року в нас є ділянка вулиці Тролейбусної і Дружби. Так само зараз проводяться роботи з поточного ремонту на вулиці Клима Савури на Східному масиві та також зараз проводяться роботи з капітального ремонту на ділянці вулиці Танцорова від площі Героїв Євромайдану до вулиці Шашкевича, – каже Ярослав Копча.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here