![274883560_259262023063927_8183401016656315040_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/274883560_259262023063927_8183401016656315040_n-640x479.jpg)
У селі Угринів Підгаєцької територіальної громади Тернопільського району ввечері, 7 березня сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля “Toyota Yaris” не впоралась з керуванням та з’їхала у кювет.
В автомобілі перебувало троє осіб, травми отримав 7-річний пасажир. Його передали працівникам екстреної медичної допомоги.
Також на місці події працювали рятувальники. Вони відключили АКБ автомобіля.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/275250017_259262019730594_6039401735126860645_n-1024x766.jpg)